Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji samochodem WUKO

Wśród usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji samochodem WUKO. Ta nowoczesne metoda pozwala pobyć się brudu zalegającego wewnątrz rur i przywrócić im pełną przepustowość. Polega na czyszczeniu sieci kanalizacyjnej, przy wykorzystaniu strumienia wody pod ciśnieniem sięgającym 200 bar. Dzięki mocy strumienia wszelkie zanieczyszczenia są rozbijane oraz wypłukiwanie.

Jakie zanieczyszczenia można usuwać tą metodą?

Metoda może być wykorzystana podczas czyszczenia kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej każdego typu. Dzięki niej można usunąć zalegające tłuszcze, ziemię, różnorodne osady oraz zabrudzenia. W zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń, można zdecydować się na dysze różnego typu, w tym modele rozbijające nawet długo zalegające, stare osady.

Z czego składa się głowica wykorzystana podczas czyszczenia?

Wysokie ciśnienie wtryskiwanej wody to nie jedyny czynnik, który wpływa na skuteczność tej metody. Bardzo ważnym elementem systemu czyszczącego jest oczywiście głowica, która jest wyposażona w specjalne łańcuchy lub frezy, mające długość dopasowaną do średnicy kanału. Są one wprowadzane w ruch obrotowy, o prędkości regulowanej przez silnik, co pozwala skutecznie usuwać różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Pojazdy wykorzystywane do czyszczenia

Do czyszczenia kanalizacji samochodem WUKO wykorzystujemy nowoczesne, wysokowydajne pojazdy przeznaczone do wykonywania tego typu prac. Mają one ciśnienie robocze 200 bar oraz przepustowość wody mieszczącą się w przedziale od 50 do 500l na minutę.

Czemu warto skorzystać z przygotowanej przez nas oferty?

Nasi pracownicy to doświadczeni pracownicy, którzy do wszystkich realizacji poschodzą indywidualnie i przeprowadzają je z pełnym profesjonalizmem oraz dbałością o zadowolenie klienta. W swojej pracy korzystamy z niezawodnego, sprzętu w dobrym stanie technicznym. Dzięki temu można być pewnym, że współpraca z nami będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Jeśli potrzebujesz usługi ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji samochodem WUKO, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Nasze
dane kontaktowe

Adres

ul. Przybyszewskiego 84/10
93-110, Łódż

Adres Filii

ul. Topolowa 7
92-706 Łódź