Wycinanie korzeni wycinarką wysokoobrotową

Dla naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi. Jedną z nich jest wycinanie korzeni wycinarką wysokoobrotową. Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem, a wykwalifikowani pracownicy są w stanie w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów.

Usuwanie korzeni zarastających rury

Doskonale wiemy, że zarówno kanalizacje deszczowe, jak i sanitarne są szczególnie narażone na zarastanie. Dzieje się tak, ponieważ przyłącza zazwyczaj znajdują się na niewielkiej głębokości. Rosnące na tym samym terenie drzewa i krzewy mające duże korzenie mogą w nie wrastać, a co za tym idzie zatykać rury, a nawet poważnie uszkodzić kanał. Regularne wycinanie korzeni wycinarką wysokoobrotową to doskonały sposób na to, aby uniknąć poważniejszych uszkodzeń związanych z zatykaniem rur, np. cofania się ścieków.

Z myślą o Klientach

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego świadczymy kompleksowe usługi. Przede wszystkim zawsze weryfikujemy stan zarośnięcia przewodu, który pozwala nam ocenić jakie działania należy podjąć. Wycinarka wysokoobrotowa to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które jako jedno z niewielu umożliwia ścinanie korzeni tuż przy powierzchni rury. Dodatkowym atutem jest też to, że urządzenie skutecznie wypłukuje osady nawet bardzo twardego tłuszczu.

Jak działamy?

W naszej pracy wykorzystujemy skuteczną technikę hydrodynamiczną. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem wprowadza w ruch dysze, które dobieramy do wielkości udrażnianej rury. Ciśnienie sprawia, że dysze zaczynają pracować i usuwać pnącza oraz korzenie, które następnie razem z wodą są wypłukiwane z kanału. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że doskonale wiemy, jak dopasować dysze, tak aby pomogły usunąć zanieczyszczenia, a jednocześnie nie uszkodziły przewodów. Wycinarka wysokoobrotowa jest naprawdę skuteczna i doskonale sprawdza się w podczas tego typu prac, co mogą potwierdzić nasi Klienci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nasze
dane kontaktowe

Adres

ul. Przybyszewskiego 84/10
93-110, Łódż

Adres Filii

ul. Topolowa 7
92-706 Łódź